Blog

Blog

Youtube Beğeni Satın Alma

 

Youtube Beğeni Satın Alma

Youtube Beğeni Satın Alma

Youtube

Youtube, video üreticileri ve izleyicileri tarafından kullanılmakta olan bir içerik platformudur. Youtube, kurulduğu ve hizmete başladığı günden bu yana internet kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen uygulamaların başında gelmektedir. Gerek web ara yüzü gerek mobil ara yüzü ile birlikte kullanıcılarına hizmet vermekte olan Youtube üzerinde her gün çok sayıda video paylaşılmaktadır. Youtube hem video üreticileri tarafından hem de izleyicileri tarafından tercih edilmektedir. Bu ve bunun gibi sebepler ile birlikte Youtube platformu, internet kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen video platformu olmaktadır. Youtube içerisinde videoları, aboneleri, beğenmeleri ve yorumları arttırma gibi çok sayıda hizmet sunmaktadır. Bu gibi özellikleri yüksek olan hesaplar, Youtube özelinde değerlenmektedir.

Youtube Neden Kullanılır

Youtube, dünyanın en çok kullanılan video platformu olmaktadır. Hemen hemen her ülkede bulunan ve her ülkede sıklıkla tercih edilmekte olan bu platform insanlar için farklı amaçlar ile kullanılabilmektedir. Kimi kullanıcılar videolarını kaydetmek için kullanırken kimi kullanıcılar da çektiği videoları takipçileri ile paylaşmak için kullanmaktadır. Günden güne gelişen ve yenilenen Youtube bünyesinde çok sayıda kullanıcıyı barındırmaktadır. Ayrıca Youtube platformunun diğer platformlardan büyük bir farkı bulunmaktadır. Youtube, izlenme kazandıran hesaplara belirli miktarda para ödemektedir. Bu sebeple Youtube para kazanmak isteyen internet kullanıcıları için de sıklıkla tercih edilmektedir. Youtube, sıklıkla tercih edildiğinden günümüzde Youtube, bir meslek haline gelmektedir.

Youtube Beğeni Artırmak

 Youtube çok sayıda kullanıcı tarafından kullanılmakta ve abone sayısına oranla beğeni kazanılan bir platform olmaktadır. Youtube platformu üzerinde kanal açmak ve orada paylaşım yapmak isteyen kullanıcılar, yaptıkları paylaşımların daha fazla kullanıcıya ulaşmasını istemektedirler. Bu sebeple kullanıcılar, Youtube beğeni arttırma işlemini gerçekleştirmektedirler. Youtube beğeni arttırma işlemi çok sayıda kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Youtube beğeni sayısı, hesapları daha prestijli ve izlenebilir hale getirmektedir. Ayrıca yüksek beğenilere ulaşmış videolar kolaylıkla trendlere girmekte ve farklı kullanıcılar tarafından da izlenmektedir. Youtube platformlarında artan beğeni sayısı kullanıcıların Youtube üzerinde daha fazla kullanıcıya erişim sağlamasına da fayda sağlamaktadır. Bu gibi hedefler doğrultusunda Youtube beğeni arttırma işlemi kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.

Beğeni Arttırma Yöntemleri

Beğeni arttırma işlemi nasıl yapılır? Sorusu bu işlemi yaptırmak ve beğeni sayılarını arttırmak isteyen kullanıcılar tarafından sıklıkla sorulmaktadır. Youtube beğeni sayıları genellikle abone sayıları ile birlikte artmaktadır. Youtube içerik paylaşımı yapan bireyler, her kullanıcı gibi izlenme ve beğeni sayılarının yüksek olmasını istemektedir. Beğeni sayılarını arttırmak için uygulanabilecek birçok yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden biri, sürekli video atarak, trendler hakkında paylaşım yaparak ve ilgi çekici içerikler oluşturarak istenilen beğeni sayısına ulaşılabilmektedir. Ancak bu işlem uzun süren, yorucu ve kesin sonuçlar getirmeyen bir yöntem olmaktadır. Bu sebeple kullanıcılar Youtube beğeni arttırma işlemini tercih etmektedir.

Youtube Beğeni Arttırma Nasıl Yapılır?

Youtube beğeni arttırma işleminin yapılabilmesi için çok sayıda yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerin geneli uğraştırıcı ve zaman kaybettiren yöntemler olmaktadır. Bu sebep ile kullanıcılar Youtube beğeni arttırma işlemini satın almaktadır. Youtube beğeni arttırma işlemi bu hizmeti veren firmalar ve bireyler tarafından yapılmaktadır. Bu hizmet Youtube tarafından verilmemekte ve başka firmalar ve kişiler tarafından yapılmaktadır. Beğeni arttırma işlemi, bu hizmeti veren kişilere ve firmalara ulaşarak yapılmaktadır. Beğeni arttırmak isteyen Youtube kullanıcıları bu hizmeti veren kişilere ulaşır ve belirli bir ücret ödeyerek beğeni sayısını arttırır. Ancak bu hizmet satın alınırken güvenilir firmalar ve kişiler tercih edilmelidir.

Powered By InstakipSmm

 

Twitter İzlenme Satın Alma

 

Twitter İzlenme Satın Alma

Twitter İzlenme Satın Alma

Twitter İzlenme

Twitter çok fazla kullanılan sosyal medya ağlarından biridir. Twitter da paylaşılanlar insanlar için çok önemlidir. Bu sebeple insanlar paylaştıkları videoların kısa süre içerisinde birçok kişi tarafından izlenmelerini isterler. Fakat bu çoğu zaman mümkün olmayabilir. Birçok kişi tarafından izlenmesini istiyorsanız izlenmesi için izlenme satın alabilirsiniz. o zaman paylaşım yaptığınız videolar kısa süre içerisinde bir çok kişi tarafından izlenmiş olarak görülecektir. Twitter izlenme satın aldığınız asla karşı taraftan görünmez ve anlaşılmaz. Fakat bunu iyi bir sitenin yapması çok önemlidir. Çünkü eğer iyi bir site yapmaz ise twitter izlenme kitlesi bir süre sona düşecek ve eski halini alacaktır.

Twitter izlenme satın almanın yararları?

Twitterizlemen satın alma önemli bir işlemdir. Çünkü birçok kişi popüler olmaya giderken mutlaka videolarının çok kişi tarafından izlendiğinin görüntülenmesi için izlenme satın almaktadır. Fenomen olan birçok kişinin de videolarının izlenme kitlesi, kişiler tarafından satın alarak oluşturulmuştur. Bu popüler olmak isteyen kişiler tarafından yapılırsa daha çok faydası vardır. Buişlemi yaparak ve popüler olarak bu uygulamadan kazanç elde edebilirsiniz.

Twitter izlenme satın almanın zararları?

Twitter izlenme satın almanın herhangi bir zararı yoktur. Fakat bu iş mutlaka güvenilir ve uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Güvenilir siteler aylık periyodlar ile bu uygulamayı gerçekleştirmektedir. Sizde asla herhangi bir özel bilgi ve şifre istememektedir. Eğer güvenilir olmayan kişiler ise sizde şifre isteyebilirler. Bu nedenle bu kişilere itibar etmemeniz gerekmektedir. Sitemiz sizlere bu imkânı en güvenilir şekilde sağlamaktadır. Sizde twitter izlenme satın almak istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçmeli ve kısa süre içerisinde bu işlemi gerçekleştirmelisiniz.

Twitter da izlenme satın alma kişiyi fenomen yapar mı?

Artık sosyal medyada birçok kişi popüler olmuştur bunların elbette ki bu uygulamada bir geliri vardır. bir çok kişide genelde bu sebeple fenomen olma yolundadır. Twitter da izlenme satın alma bu yolda gidiyorsanız çok önemlidir. çünkü fenomen olmanıza yardımcı olur. Ne kadar çok takipçiniz ve izlenmeniz var ise o kadar kolay bir şekilde fenomen olursunuz. Bunun için bu işi güvenilir bir şekilde yapan sitemizden hizmet alabilirsiniz.

Twitter da izlenme satın alma güvenilir mi?

Twitter da izlenme satın almak her site için güvenli diyemeyiz. İzlenme satın alırken güvenilir siteler tercih ederseniz sizin için çok daha iyi olacaktır. Bunun için öncelikle site araştırılmalı ve ne kadar güvenilir olduğu sorgulanmalıdır. Daha sonra ise aylık olarak izlenme satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Her ay istediğiniz kadar izlenme satın alabilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihinize bağlı olmaktadır.

Twitter da izlenme satın alanlar anlaşılır mı?

Twitter da izlenme satın alanlar anlaşılır mı konusunu sürekli duymaktayız. İnsanlar bu konuda çok fazla telaş yapmaktadır ve kararından bu kafa karıştırıcı düşünce ile çoğu zaman vazgeçmektedir. Eğer izlenme satın almak istiyorsanız ve anlaşılır mı düşüncesi sizde de var ise asla korkmayın. Çünkü twitter da izlenme satın alanlar hiçbir şekilde anlaşılmamaktadır. Bunun için gönül rahatlığı ile istediğiniz kadar izlenme satın alabilirsiniz.

Twitter da izlenme nasıl satın alınır?

 

Twitter da izlenme satın almak için öncelikle güvenilir kişileri ve siteleri bulmanız gerekmektedir. Doğru kişi veya site bulunduğunda kısa süre içerisinde bu işlem gerçekleşecektir. Aylık olarak izlenme satın alma paketleri bulunmaktadır. Aylık olarak istediğiniz kadar izlenme satın alabilirsiniz. Sitemiz bu hizmeti sizlere güvenilir bir şekilde vermektedir. İzlenme satın almak istiyorsanız mutlaka sitemizle iletişime geçmelisiniz.

 

Twitter Beğeni Satın Alma

 

Twitter Beğeni Satın Alma

Twitter Beğeni Satın Alma

Twitter Beğeni

Günümüzde birçok kişi twitter hesabı kullanıyor ve günün neredeyse üçte birini orada geçiriyor. Burada yapılan paylaşımlar ve beğeniler herkesin odak noktası oluyor. Sitemiz sayesinde sizlere beğeni satın alma imkânı sunuyoruz. Eğer sizde twitter da paylaştığınız yazılar anında beğenilsin istiyorsanız takipçi sayınızı artırarak yazdıklarınızı birçok kişinin beğenmesini sağlarsınız. Sitemiz sayesinde twitter da paylaştığınız yazılar saniye içerisinde 100 kişi tarafından beğenildiği gösterilmektedir. Eğer sizde popüler olmak istiyorsanız ki bu birçok kişinin hayali olan bir durumdur. twitter beğeni sayısını yükselterek ile başlayabilirsiniz.

Beğeni satın alma işlemleri

Twitter en çok kullanılan sosyal medyalardan bir tanesidir.  Diğer sosyal medya platformlarından daha sonra kurulmuş olsada günümüzde en çok twitter kullanılmaktadır. twitterda beğeni sayısı kullanıcı tarafondan çok önemlidir. Kullanıcı paylaştığı yazıları birçok kişinin beğenmesini ister. Bunun sebebi popüler olma yolunda gitmesidir. Beğeni sayısı ne kadar yüksek olur ise popüler olma ihtimalide o kadar artacaktır. Sizde paylaşımlarınızın kısa süre içerisinde beğeni toplamasını istiyorsanız beğeni sayılarını yükseltebilirsiniz. Bunun için ise güvenilir bir siteye ihtiyaç vardır. Güvenilir site sayesinde beğeni sayınız anında artacak ve hayallerinize kavuşacaksınız. Biz sizlere güvenilir bir şekilde beğeni sayınızı artırma imkânı sunuyoruz. Paylaşıp yapar yapmaz en az 100 kişi tarafından beğeniye tıklanmak istiyorsanız, bunun için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Twitter da beğeni satın alırken dikkat edilmesi gerekenler

Kişilerin twitter da beğeni satın alırken dikkat etmesi gereken birkaç şey bulunmaktadır. Bunlar doğru bir şekilde yapılırsa her şey istenildiği gibi gidecektir. Öncelikle güvenilir siteler ile anlaşma yapılmalıdır. Eğer güvenilir siteler ile anlaşma sağlanırsa kısa süre içerisinde popüler olabilirsiniz. Sizde güvenilir site arıyor ve beğeni sayısını yükseltmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz sizlere güvenilir bir şekilde beğeni satın almanızı sağlayacaktır. Paylaşım yapar yapmaz kısa süre içerisinde paylaşımınız onlarca kişi tarafından beğenilecektir. Buda popüler olma yolunda ilk adımdır ve doğru bir şekilde yapılması şarttır.

Twitter beğeni fiyat performans

Twitterda beğeni uygulamasını kısa süre içerisinde gerçekleştirmeniz mümkündür. Bu uzun bir zaman almaz. Fiyatı ise sizin seçeceğiniz pakete göre değişiklik göstermektedir. Bu uygulamayı kullanırken hesabınızı herkese açık yapmalısınız. Beğeni paketi sizin isteğinize göre değişiklik göstermektedir. Örneğin 100 kişilik paket alırsanız bu 200 kişilik pakete göre fiyatı daha düşük olacaktır. Bu paket aylık olarak sizin isteğiniz doğrultusunda güncellenecektir. Hesabınıza bakanlar takipçi satın aldığınızı asla anlamayacaklardır. Bu konuda içiniz rahat olsun.

Neden twitter beğeni satın almalıyım?

Günümüzde en çok kullanılan sosyal medya platformunda beğeni sayısı büyük önem taşımaktadır. hele ki fenomen olmayı isteyen biri iseniz bu sizin için daha önemlidir. Bunun için ise kesinlikle işe beğeni sayınızı artırmak ile başlamalısınız. Beğeni satın alırken mutlaka işini en iyi şekilde yapanlar ile anlaşma sağlamalısınız. Biz bu konuda kendimize son derece güveniyoruz ve sizler için en iyisiniyapmaya çalışıyoruz. Beğeni sayınızı artırmak ve bunu kimsenin bilmesini istemiyorsanız sitemizle iletişime geçer ve kısa süre içerisinde anlaşma sağlanırsa beğeni sayısını artırabilirsiniz.

Beğeni satın almanın yararları

 

Twitter da takipçi sayısı ve özellikle de beğeni sayısı insanlar için çok önemlidir. Bir çok kullanıcı paylaşımlarının kısa süre içerisinde beğenilmesinden hoşlanmaktadır. Bazıları ise fenomen olma yolunda gitmektedir. Eğer fenomen olmak istiyorsanız veya yaptığınız paylaşımların kısa süre içerisinde beğenilmesini istiyorsanız beğeni satın alabilirsiniz. Eğer fenomen olursanız bu siteden kazanç elde edebilirsiniz.

 

Twitter Takipçi Satın Alma

 

Twitter Takipçi Satın Alma

Twitter Takipçi Satın Alma

Twitter takipçi

Twitter da popüler olmaya mı çalışıyorsunuz? Bu aslında birçok gencin yapmak istediği bir şeydir. Twitterda takipçi sayısını artırmak sizin daha fazla popüler olmanızı sağlayacaktır. Bunun için ise takipçi satı n almanız gerekecektir. Çünkü takipçi satın almadan bu işin gerçekleşmesi çok zaman alır. Günümüzde birçok kişi takipçi alarak, takipçi sayılarını istedikleri kadar artırmaktadır. Bunun kişiler için birçok olumlu yönleri bulunmaktadır. Bu yazımızda sizlere twitter takipçi sayısını artırma, takipçi sayısını artırmanın faydaları ve zararlarından bahsedip sizleri aydınlatmaya çalışacağız.  Popüler olmaya adım atmak ve bu yolda ilerlemek için mutlaka yazımızın devamını okumalısınız.

Twitterda takipçi satın almanın faydaları

Twıtterda takipçi satın almanın sizlere birçok faydaları olacaktır. eğer takipçi sayısını yükseltirseniz twitterda fenomen olursunuz. Tabiki sadece takipçi sayısını yükseltmek yetmeyecektir. Bunun yanında sürekli insanları etkileyecek biçimde paylaşımlar yapmanız gerekecektir. Eğer bu şekilde paylaşımlar olmaz ise insanlar sizleri tanıyamaz ve fenomen olma yolunda ilerleyemezsiniz. Eğer yeterince sayıya ulaşır ve twitter da fenomen olursanız buradan kazanç bile elde edebilirsiniz. Bu konuda en çok görev size düşmektedir.

Twitterda takipçi satın almanın zararları

Twitter da takipçi satın almanın aslında herhangi bir zararı yoktur. Fakat bu işi sizin güvendiğiniz yerlerin veya sitelerin yapması gerekmektedir. Eğer güvenilir olmayan sitelere ve sahtekârbirine denk gelirseniz sahte takipçi aktarabilir ve buda sizin için olumsuzluğa sebep olabilmektedir. Bu sahte takipçi sayısı kısa süre içerisinde takipçiden düşer.

Twitterda takipçi çoğalırsa popüler olunur mu?

Twitter da takipçi sayınız yeterince çoğalırsa evet, popüler olursunuz. Fakat şunusöyleyelim ki twitterda takipçi sayınız bile çoğalsa hemen popüler olmazsınız. Popüler veya fenomen olmak için mutlaka düzenli bir şekilde insanların seveceği türden yazılar paylaşmalı ve onları etkileyebilmelisiniz.

Twitterda takipçi satın almak güvenlimi?

Twitter da takipçi satın almak güvenilirdir fakat bu kişiye görede değişiklik göstermektedir. Eğer takipçi sayınızı artıracak kişi bu işten anlamıyorsa ve işin sahtekârlığına kaçıyorsa size sahte takipçi aktarır. Yada farklı işlemler yapabilir. Güvenilir olan siteler sizlerin kişisel bilgilerinizi ve şifrenizi detaylı bir şekilde sormaz. Eğer şifrenizi veya kimlik numaranızı isterlerse bu sitelerden veya kişilerden uzak durmanız gerekmektedir.

Twitterda takipçi almak işe yarar mı?

Takipçi almak tabikide çok işe yarayacaktır. Günümüzde fenomen olan kişilerin neredeyse hepsi takipçi satın alarak istedikleri kitleye kolay bir şekilde ulaşmışlar ve kendilerini tanıtmışlardır. Sizde fenomen olma yolunda ilerliyorsanız takipçi sayısını çoğaltabilirsiniz.

Twitter da takipçi satın alanlar anlaşılır mı?

Takipçi satın almak isteyen kişiler, takipçi satın alınca diğer kişiler tarafından bu anlaşılır mı diye merak etmektedir ve birçok kişide bu fikirden dolayı takipçi satın alma işlemini gerçekleştirememektedir. Güvenilir bir siteden takipçi satın alırsanız, takipçi satın aldığınız asla anlaşılmayacaktır.

Twitterda takipçi satın almak hesabı kötü şekilde etkiler mi?

Twitter da takipçi satın almak hesabı kötü bir şekilde etkilemez. Fakat güvenilir ve işini en iyi şekilde yapan sitelerden takipçi almanız gerekmektedir. Bunun için mutlaka öncelikle bu siteler araştırılmalı ve daha sonra güvenilir siteler sayesinde twitter da takipçi sayısını artırabilirsiniz. Eğer güvenilir siteler ile iş birliği yapmaz iseniz o zaman hesabınız kötü bir şekilde etkilenebilir. Bu sebeple önce iyi bir şekilde araştırma yapmalı daha sonra takipçi sayınızı artırmak için siteler ile iş birliği yapmalısınız.

 

İnstagram Beğeni Satın Alma

 

İnstagram Beğeni Satın Alma

İnstagram Beğeni Satın Alma

İnstagram

İnstagram, sosyal medya platformları arasında en çok kullanılan uygulamalardan biri olmaktadır. Sosyal medya, günden güne güçlenmekte, yayılmakta ve herkes tarafından kullanılmaktadır. Bu özellik bir sosyal medya uygulaması olan instagram için de geçerli olmaktadır. İnstagram çok sayıda kullanıcıya sahip bir uygulamadır. Sosyal medya kullanıcıları, günlerinin büyük bir çoğunluğunu instagram üzerinde geçirmektedir. Durum böyle olunca instagram çok sayıda firma tarafından da tercih edilmekte ve birçok kişi instagram üzerinden ticaret yapmaktadır. İnstagram, çok sayıda kullanıcıya sahip olduğu gibi farklı kullanıcı tiplerine de sahip olmaktadır. İnstagram üzerindeki kullanıcılar farklı sebepler doğrultusunda, çok sayıda takipçiye ve beğeniye ihtiyaç duymaktadır. İnstagram beğeni ve takipçi sayısı aynı oranda gelişmektedir.

Neden Beğeni Arttırmaya İhtiyaç Duyulur?

İnstagram, hemen hemen herkes tarafından kullanılmakta olan bir sosyal medya uygulamasıdır. Çok sayıda kullanıcı bulunması sebebi ile instagram herkes tarafından tercih edilen bir platform olmayı başarmıştır. İnstagram kullanan hesaplar, yüksek takipçi ve beğeni sayılarına ulaşmaları halinde hesaplar, daha prestijli ve daha güvenilir gözükmektedir. Ayrıca hesaplar, daha fazla kullanıcıya ulaşmak ve daha büyük kitlelere hitap etmek amacı ile de takipçi ve beğeni arttırma işlemini yapmaktadırlar. Beğeni arttırma ihtiyacı yani, beğeni sayısının yükselmesini istemek her instagram kullanıcısının dilediği ve istediği bir şey olmaktadır. Bu sebeple instagram kullanıcıları kolaylıkla takip ve beğeni arttırma işlemlerini uygulamaktadırlar.

İnstagram Beğeni Arttırma Yöntemleri

İnstagram beğeni arttırma yöntemleri, pek çok instagram kullanıcısı tarafından uygulanmakta olan bir işlemdir. İnstagram kullanıcıları, genellikle daha fazla beğeni istemektedir. Bunun yanında daha fazla beğeni isteyen kullanıcılar, aynı zamanda daha fazla takipçi de istemektedirler. Takip ve beğeni sayısı birbirleri ile orantılı ilerlemektedir. İnstagram, beğeni arttırmanın birden çok yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemlerden biri doğal beğeni arttırma yöntemidir. Kullanıcılar, daha fazla hesapları takip ederek, sık paylaşım yaparak, ve takipçilerinin gönderilerini beğenerek aynı zamanda kendi gönderilerinin de beğenilme olasılığını arttırmaktadır. Ancak bu yöntem uzun zaman almakta ve kullanıcıları uğraştırmaktadır. Bu yöntem yerine kullanıcılar genellikle beğeni satın alma işlemini uygulamaktadır.

İnstagram Beğeni Satın Almak

İnstagram beğeni satın al seçeneği sıklıkla kullanıcılar tarafından tercih edilmekte olan bir yöntemdir. Takipçi satın alma işlemi ile aynı şekilde yürütülmekte olan bu işlem çok sayıda kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Her instagram kullanıcısı, beğenilerini ve takipçi sayılarını arttırmak istemektedir. Takipçi ve beğeni sayıları yüksek olan hesaplar, diğer kullanıcılar tarafından daha güzel görünmektedir. Bu sebepten dolayı ve daha büyük kitlelere ulaşmak isteyen kullanıcılar bu işlemi uygulamaktadır. İnstagram beğeni satın alma işlemi, kullanıcılarının beğeni sayılarını kısa bir sürede kolaylıkla yükseltmektedir. İnstagram beğeni sayısı arttırma işlemi çok sayıda kullanıcı tarafından tercih edilmekte olan bir işlemdir. Bu sebeple hesaplar için bir problem yaratmamaktadır.

İnstagram Beğeni Arttırma

 

İnstagram beğeni arttırma, herkes tarafından tercih edilen ve sıklıkla uygulanmakta olan bir yöntem olmaktadır. İnstagram beğeni arttırmak isteyen kullanıcılar birçok sebepten dolayı beğeni ve takipçi sayılarını arttırmak isteyebilirler. Takipçi ve beğeni sayılarını arttırmak isteyen instagram kullanıcıları, bu hizmeti veren firmalar ya da kişiler ile görüşerek beğeni arttırma hizmetini satın alabilirler. Beğeni satın alma hizmeti instagram uygulamasının kendi verdiği bir hizmet olmamaktadır. Ancak bu işlem, sektörde bulunan birçok firma ya da kişiler tarafından yapılmaktadır. Beğeni arttırma işlemi kısa süren bir işlem olmaktadır. Bu işlemi yapmak için hesap özel bilgileri verilmemektedir. Sadece beğenisi arttırılacak olan gönderilerin linkleri verilmeli ve işlemler bu link üzerinden yapılmaktadır. 

 

İnstagram İzlenme Satın Alma

 

İnstagram İzlenme Satın Alma

İnstagram İzlenme Satın Alma

İnstagram İzlenme

İnstagram izlenme, kullanıcıların attığı gönderilerin ve videoların kaç kişi tarafından izlenildiğini göstermektedir. İnstagram çok sayıda kullanıcı tarafından kullanılmakta olan bir platformdur. İnstagram herkes tarafından sevilerek kullanılır ve kullanıcılar bu platform üzerinden sürekli görsel paylaşımlar yapmaktadır. İnstagram üzerinden fotoğraf gönderisi atılabileceği gibi video gönderileri de atılabilmektedir. İnstagram uygulamasında atılan fotoğraf gönderilerinin beğeni sayıları gösterilirken, video içerikli gönderilerde ve hikayelerde kaç kişi tarafından izlendiği gösterilmektedir. İnstagram çok sayıda kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. İnstagram, kullanıcıların başka kullanıcılara ulaşabildiği, birbirleri ile konuşabildiği ve paylaşım yapabildiği bir platformdur. Bu sebeple instagram kullanıcıları, gönderilerinin daha fazla kişi tarafından görüntülenmesini ve izlenmesini isteyebilmektedir.

İnstagram İzlenme Neden Arttırılır?

İnstagram izlenme, kullanıcıların paylaştığı gönderilerin kaç kişiye ulaştığını göstermektedir. İnstagram bireysel olarak kullanılabileceği gibi birden çok amaç için de kullanılabilmektedir. İnstagram uygulamasında bireysel hesaplar gibi işletme hesapları da bulunmaktadır. İnstagram hesapları, daha büyük kitlelere ulaşmak ve fikirlerini paylaşmak amacı ile takipçi ya da izlenme sayısını arttırabilmektedir. İşletme hesapları da verdikleri hizmeti ya da sattıkları ürünleri daha fazla kullanıcıya ulaştırmak amacı ile takipçi, beğeni ve izlenme sayısı arttırma işlemini tercih edebilmektedir. Kullanıcılar, genellikle takipçi sayılarını arttırdıklarında sadece takipçi ile yetinmemekte ve beğeni ile izlenme sayılarını da arttırmaktadır. Takipçi sayıları ve beğeni, izlenme sayıları aynı oranda yükselen ve alçalan sayılar olmaktadır.

İnstagram İzlenme Arttırma Yöntemleri

Kullanıcılar instagram izlenmelerini arttırmak için birçok yöntemi tercih edebilirler. Ancak her yöntem kesin ve hızlı bir çözüm olmamaktadır. İnstagram uygulamasında takipçi arttırmak, beğeni ve izlenme arttırmak gibi işlemler çok sayıda kullanıcı tarafından yapılmakta ve uygulanmaktadır. Ancak bu arttırmaları yapabilmek için belirli adımlar uygulanması gerekmektedir. İnstagram uygulaması, takipçi ve beğeni arttırma işlemi doğal yollar ile de yapılabilmektedir. Beğeni ve izlenme sayısı takipçi sayısı ile birlikte yükselmektedir. Bu sebeple beğeni ve izlenme sayıların arttırmak isteyen kullanıcıların, daha fazla kullanıcıyı takip etmeleri gerekmektedir. Ancak bu yöntem uzun sürmesi ve uğraştırıcı olması bakımında çok fazla kullanıcı tarafından tercih edilmemektedir. İzlenme arttırmak isteyen kullanıcılar genellikle takipçi ya da izlenme, beğeni satın almaktadır.

İnstagram İzlenme Arttırmanın Faydaları

İnstagram izlenmeleri, çoğu kullanıcı için büyük önem taşımaktadır. Öyle ki instagram takipçi sayısı, beğenileri ve izlenmeleri hesabı daha prestijli bir hesap yapmakta ve kullanıcılar için bu tür hesaplar daha ilgi çekici olmaktadır. İnstagram takipçisi ve beğenisi, izlenmesi arttırılan hesaplar sosyal medya üzerinden daha fazla kullanıcıya ulaşmakta ve daha büyük kitlelere hitap etmektedir. Genellikle işletme hesapları tarafından tercih edilmekte olan bu yöntem, hesaplara ve işletmelere çok sayıda fayda sağlamaktadır. Yüksek takipçi ve izlenmenin hesaplara sunduğu en büyük katkı, hesapları güvenilir göstermesi olmaktadır. Yüksek sayıda takipçiye sahip olan hesaplar daha güvenilir ve ilgi çekici görünmektedir.

İnstagram İzlenme Arttırmanın Zararları

İnstagram takipçi, beğeni ve izlenme arttırmanın hesaplara ya da bireylere bir zararı bulunmamaktadır. Ancak yanlış firmalar ya da bireyler seçilirse yani bu hizmeti sağlayan servisler arasında güvenilir olmayan bir servis seçilirse bu hesaplar için problem oluşturabilmektedir. Bu sebeple her işte olduğu gibi bu hizmetin de profesyoneller tarafından yapılması gerekmektedir. Beğeni, takipçi ve izlenme arttırma hizmeti veren çok sayıda firma bulunmaktadır. Ancak bu firmalar arasında güvenilir olan firmalar tercih edilmelidir. Güvenilir olmayan firmalar, hem hesaplar açısından hem de kullanıcılar açısından problem oluşturabilmektedir. Bu sebeple kullanıcılar bu işlemi yaptırırken güvenebilecekler firmaları tercih etmelidir.

 

Instagram Takipçi Satın Alma

 

Instagram Takipçi Satın Alma

Instagram Takipçi Satın Alma

Herkese selam, fenomen olmayı mı  hedefliyorsunuz? Fenomenli yolunda sizlere yardımcı olacak işlemlerden biri, Instagram’da takipçi satın alma yöntemi. Bizler bu yazımızda sizlere bu konu hakkında bilgiler sağlayacağız. İlk olarak şunu söylemeliyim ki, profesyonellerle iş birliği yapmalısınız. Instagram takipçi satın almak, işi bilen kişiler tarafından yapıldığı sürece hesabınıza sıkıntı yaratmaz. Yazımızda genel anlamda Instagram’da takipçi satın almanın yaratacağı sıkıntılar  ve yararlarına değineceğiz ve karşılaştıracağız. Fenomen olmayı mı düşlüyorsunuz? Peki, hesabına takipçi satın alarak bunu başarabilir misin? Yanıtını beraber bulacağız. İşlemleriniz boyunca aklınıza takılan, hesabım güvende mi, satın alanlar nasıl fark ediliyor tarzı sorulara da yanıt arayacağız. Fenomen olma hayalinizi gerçekleştirirken size destek olmak amacıyla yazdığımız yazımızı okumaya başlayalım.

Instagram Takipçi Satın Almak Hesabımı Kötü Etkiler Mi?

 

Hayır ama profesyonel, yaptığını bilen kişilerden ya da sitelerden destek almalısınız ve doğru yöntemlerle aktifleştirilmeli. Öbür türlü canınızı sıkacak olaylarla karşılaşma şansınız var. Mesela, satın alım yapmayı düşündüğünüz kişiler sayfanız için kullanacakları yöntemi öncesinde deneme hesaplarında kullanıyor mu? Ne gibi dönütler almışlar? Bunlar işlem yapacağınız sistemi belirlerken dikkat etmeniz gereken önemli unsurlar. Doğru yapıldığında, instagram takipçi satın almanın hiçbir problem çıkarmayacağından emin olabilirsiniz.

 

Instagram’da Takipçi Satın Almanın Ne Gibi Zararları Var?

 

Instagram’da takipçi satın almanın sakıncası yok fakat daha önce de söylediğimiz gibi eğer doğru servisleri tercih etmezseniz zararları var. Her alanda karşılaştığımız gibi buradada emek hırsızları var fakat endilenmeyin, dikkatli incelemeniz halinde gerçekten kaliteli ve doğru hizmet sağlayan sistemlere ulaşmak çok kolay. Güvenilir hizmet almak için buraya tıklayınız.

 

Güvenilir olmayan sistemler sahte takipçi trafiği sağlıyor, takipçiler takibi bırakıyor ve Instagram bu durumun farkına vardığında hesabınızı askıya alabiliyor. Kısacası, her yerde olduğu gibi, bu iştede işi bilmeyen paragözler var ama doğru sistemleri kullanıp hesabınıza özen gösterdiğiniz zaman bu gibi tehlikelerden uzak oluyor, hesabınız sayesinde başarıdan başarıya yol alabiliyorsunuz.

 

Instagram Takipçi Satın Almanın Yararları Neler?

 

Instagram takipçi satın almanın yararları saymakla bitmez. En başga takipçi satın alma düşüncenizin hesabınızda oluşturacağı olumlu etkinin arkasında bilimsel bir olgu var; psikoloji bilimi. Takipçi satın almanın hesabınızı yükselten etkisini, insan denen canlının diğer insanların hareketlerini referans alarak kabullenme eğilimiyle ispat edebiliriz.

 

Instagram kullanıcıları yeni bir sayfa keşfettiklerinde direkt takipçi sayısına göz atar. Kullanıcı, incelediği hesapta takipçi sayısı çoksa takip etmek eğlenceli ve yararlı diye düşünür. Bir hesabı takip etmeyi düşünürken kısa süre içinde düşüncelerimizi farketmeyiz ama beynimiz bu durumu düşünüp analiz eder. Kısacası takipçi sayınız çoğaldıkça bu takipçiler fazlasıyla yeni takipçi sağlar. O zaman sizde neden fenomen olma hedefinizde takipçi satın alıp yükselişe geçmeyesiniz?

 

Takipçi Satın Almak Fenomen Olmamı Sağlar Mı?

 

Fenomen olmayı sağlayan bazı adımlar vardır. Instagram takipçi satın alma kararınızla beraber, güzel paylaşımlar yapar, takipçilerinizle iletişim içinde olursanız, fenomen olmayı sağlayan koşulları yerine getirmiş olursunuz. Etkileşim gereklidir ama etkileşim yapabilmek için önce takipçiye sahip olmalısınız. Takipçi satın alma işlemi size gerçek takipçilere ulaşmanız için destek olur. İletişimleriniz sayesinde takipçi sayınızı yükseltirsiniz. Takipçi satın almak fenomenlik yolunda yapı taşlarından biridir.

 

Takipçi Satın Almak Tamamen Güvenli Mi?

 

Evet tamamen güvenlidir. Sizden şifrenizi isteyen sistemlere itibar etmeyin. Gerçek kaliteli hizmet sunan kişi ve sistemlerin şifrenizle işi yoktur. Şifrenizi kullanmayan zaten hesabınıza bir sorun yaratamaz. O zaman şüphelerinizden arınabilir, kendinize “Instagram takipçi satın almanın zamanı geldi“ diyebilirsiniz.

 

Takipçi Satın Alanlar Anlaşılır Mı?

 

Bir profilin en önemli detaylarından bir tanesi, profilin özgün ve gerçekçi görünmesidir. Bu, Instagram kullanıcısına yani yeni gelecek takipçilerinize güven sağlar; gönderilerinizden keyif alacaklarını, yarar sağlayacaklarını düşünürler. Takipçi satın alarak yükselttiğiniz kaliteli hesabınızı, satın alım sonrası doğallık testinden geçirmeniz iyi olur. Satın alınan takipçilerin dikkat çekmemesi için, yorum ve beğeni desteğiyle  doğallaştırma çalışmaları yapabilirsiniz.

 

Doğallık konusunda şundanda bahsedelim; zaten göze batan bir sahteliği olmayan Instagram hesabınızı, takipçi satın almanız yapaylaştırmaz. Doğallığınız hesabınıza yansır.

 

Takipçi Almak İşe Yarıyor Mu?

 

Evet, işe yarıyor. Başarılı hesapların tamamı kesinlikle takipçi satın alma işleminden faydalandığını biliyoruz. Eğer siz de paylaşımlarınızdan gereken dönütü alamadığınızı düşünüyorsanız, bu yöntemi kullanmayı düşünebilirsiniz. Takipçi satın alım işleminde ilk zamanlarda hedeflediğiniz geri dönüşlere ulaşamayabilirsiniz ama eğer bir nebze bile bir artış yaşandıysa (kesinlikle yaşamayan yok) kullanıcılarınızla etkileşiminiz bu sayede kat kat artacaktır, böylece satın alımınız etkisini gösterecektir. 

 

Tabi Instagram’ın satın alınan takipçileri silme olayı var. Her ne kadar Instagram takipçi siliyor bile olsada, insan zekası programa hep üstün geliyor, kaliteli işlem yapanlar takipçileri hesapta tutmayı kusursuz bir şekilde sağlıyor.

 

Instagram Takipçisi Almanın Sonuçları

 

Her olayda olduğu gibi bu olayda da sonuçlar iki yönlüdür. Profesyonelce kullanıldığında Instagram takipçisi almak zararsızdır. Takipçi alanların içinde fayda görenlerin oranı çok yüksektir. Yanlış kişilerden hizmet alan kullanıcılar hariç, çoğu kullanıcı takipçi satın almaktan fayda sağlamıştır.

Kısacası Instagram’da takipçi almanın zararları yok demek yanlış olmaz.

 

İlk izlenim çok önemlidir. Kullanıcıların bir profile baktığında gördüğü takipçi sayısı, fenomenliğe giden yolda çok önemli bir adımdır. Neden siz de takipçi sayınızın çokluğuyla potansiyel bir takipçinin dikkatini çekmeyesiniz? Hesabınıza sadık, beğeniler yollayan, yorumlar yazan, size destek veren bir takipçiniz olacakken onu kaçırmayı.! Takipçi satın almak bu başarıyı sağlayan ilk adımdır.  

 

Instagram’da Nasıl Popüler Olunur?

 

Unutmayın, hesabıyla  ilgilenen bir kullanıcının takipçi satın alması fenomenliğine gölge düşürmez tam tersine satın alınan takipçiler motive eden zararsız bir destektir.

 Çağımızda kendimizi ifade etmenin yolu, Instagram. Artık tanınmak için televizyona çokta gerek yok. Kısa sürede tanınabilir, fenomen olabilirsiniz. Sizi beğenen insanlarla iletişim kurma şansına erişebilir veya reklamlarla para kazanabilirsiniz. Kurumlar ise kurumsal kimliklerini göstermek, müşterileriyle iletişimini sağlamak, özetle değere değer katmak için Instagram’da.

 

 

-Popülerlik daha uzun bir tanımken fenomenlik karizmasıyla, işleriyle ve yaptıklarıyla bir anda yükselen anlamına çıkıyor. İlk fenomen olun, sonra zamanla popüler de olursunuz. Şimdi size birkaç tüyo verelim.

·        - Hashtag Instagram’ın yön göstericisidir. Hastagler sayesinde Instagram platformumda daha kolay büyüyün.

·       -  Beğenin ve beğenilin. Her şey karşılıklı ama dengeyi sağlayın. Ayarı kaçırıp her şeyi beğenmeyin, gerçekten beğendiğiniz bir paylaşımlarda beğenmeniz daha samimi bir imaj yaratacaktır.

·       -  Düzen çok önemli, istikrarlı paylaşımlar yapın. Düzen, düzen, düzen diyoruz, başka bir şey demiyoruz.

·     -    Efektler hakkında bilgi sahibi olun. Efektler benim işim diyene kadar emek sarfedin.

·       -  İyi işlenmiş görseller yükselmenizi sağlar. Yeni görsel bir dünyadayız, ayak uydurun.

·        - Youtube  ve Twitter’dan destek alın. Hesabınıza diğer sosyal medya platformlarıyla destek olun.

·        - Fenomen hesabı güncel olur. Her zaman popüler, yeni şeyler sunun.

·       -  Instagram’da en çok vakit geçirilen gün pazar günüdür. Aktif olun. İnsanlar telefon başındayken paylaşımlar yapın.

·      -   Instagram’ın sözlerini dikkate alın. Instagram’ın bilgini yine Instagram, önerilerine hep  açık olun.

 

Youtube Abone Satın Alma

 

Youtube Abone Satın Alma

Youtube Abone Satın Alma

Dünyanın en çok kullanılan video izlenme sitesi olan Youtube izlenme ve abonelik hizmetimiz aktif hale getirilmiştir. Sitemizden yapacağınız bütün alışverişler olduğu gibi Youtube izlenmeler de gerçek kişiler tarafından yapılmaktadır. Youtube izlenme veya abone satın almak için sipariş ver butonuna bastıktan sonraki gelen ekranda gerekli bilgilerinizi isteyecektir, dilerseniz TC - Adres vb. hassas bilgilerinizi değişik girebilir veya girmeyebilirsiniz, Açıklama bölümüne video linkinizi giriniz. Profiliniz gizli olmamalıdır, 5k ve üzeri satın almak için 5.000 Youtube izlenme satın al butonuna bastıktan sonraki aşamada seçebilirsiniz. Youtube abone satın alarak Youtuber olmanızın zamanı geldi mi? Tam yerinde olduğunuzu unutmayın. Sitemizden vereceğiniz bütün Youtube aboneleri gerçektir. Seçenekleri paketler oluşturarak sizlere sunmaktayız. Youtube aboneler hızlı başlar fakat bazen dünya geneli yoğunluk nedeni ile bu süreç 0 - 10 saat sürebilir. Buraya tıklayarak bizleri ziyaret edebilirsiniz.

 

YOUTUBE ETKİLEŞİMLERİ

Youtube videolarının aldıkları etkileşimler videoları Youtube’da üstlere taşıyarak daha büyük izleyici kitlesine ulaşmasını sağlar. Videolarınız büyük kitlelere ulaştıkça kanalınızın abone sayısı artacaktır ve kanalınız popüler olacaktır. Youtube üzerinden elde ettiğiniz kazanç da artacaktır. Youtube video izlemek ve değişik alanlarda bilgili olabilmek için uygun sistemlerin başında gelmektedir. Video paylaşımı ve değişik alanlarda videolar paylaşarak kazanım elde etmek istiyorsanız Youtube profilinizi oluşturma konusunda dikkatli olunuz. Markamızla iletişime geçerek konu hakkında bilgili olabilir ve profilinize şekil verebilirsiniz. Firmamızın sunmuş olduğu hizmetlerin uygun fiyatlı, kalite bakımından üst seviyede olduğunun unutulmaması gerekir. Diğer firmalarla kıyaslama yapıldığında verilen hizmetlere göre fiyatların makul olduğu net olarak belirtilir. Bu konuda olumlu ya da olumsuz görüşlerinizi sosyal medya üzerinden paylaşabilirsiniz.

 

YOUTUBE

2005 yılında 3 ABD vatandaşı tarafından kurulan Youtube; video barındırma, paylaşma ve izleme amacıyla kullanılan bir sosyal medya merkezidir. İnternet kullanımının arttığı günümüzde, insanların fikirlerini ifade edebildiği, ilgi alanlarına göre videolar izleyebildiği, konular hakkında bilgi edinebildiği bir ortam sunan Youtube, milyonlarca kullanıcısıyla birlikte yoluna devam etmekte ve her geçen gün gelişmektedir. Bireysel hesapları bünyesinde barındıran Youtube, aynı zamanda çeşitli marka ve işletme hesaplarına yer verir. Bireysel hesaplar, çoğunlukla fikirlerin ifade edilmesi konusuna hizmet verir. Hesap sahipleri; gezdikleri yerlerin, gittikleri konserlerin, katıldıkları sosyal aktivitelerin videolarını paylaştıkları gibi yalnızca konuşmalarını içeren fikirlerinin ön planda olduğu videolar da paylaşabilirler. Müzik ve sinema gibi alanlara ilgi duyanların şarkı ve film videoları da bireysel hesap paylaşımları arasında yer almaktadır. Bireysel hesap kullanıcıları, kendilerine bir Youtube kanalı açarak zaman içinde bir abone kitlesi oluştururlar. Abone kitleleri büyüdükçe Youtube kanallarının bilinirliği artar. Bir fenomen haline gelebilme olanakları olan hesap sahipleri, Youtube kanalları için çok fazla gaye sarf ederler. Marka ve işletmelere sahip hesaplar ise, ürün ve çalışmaları hakkında bilgilendirici ve tanıtım niteliğindeki paylaşımlarıyla dikkat çekmektedirler. Her iki durumda da Youtube üzerinden kazanç elde etmek mümkündür.

 

ABONE SAYISI

Youtube kanalınızın abone sayısını arttırmak için öncelikle organik yöntemleri deneyebilirsiniz. Kanaldan sürekli paylaşımda bulunarak kanalı güncel tutmak, ilgi çekici içerikler paylaşmak vb. olan doğal yöntemler sizler için yeterli değil ise, internet sitelerinde bulunan Youtube abone satın al hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Sitemiz de sizlere bu hizmeti vermektedir. Sitemizden satın alacağınız Youtube abone hesapları, ekimiz tarafından bu işlem için özel olarak geliştirilmiş bir yazılım yardımıyla kanalınıza aktarmaktayız. Kanalınıza aktardığımız abone hesapları sitemiz tarafından korumalıdır. Abone satın alma işleminden sonra Youtube hesabınıza ya da kanalınıza bir zarar gelmez. Bu konuda sitemize güvenebilirsiniz ve gönül rahatlığıyla yeni abonelerinize kavuşabilirsiniz. Abone satın alma işlemini bir reklam stratejisi olarak da yorumlayabilirsiniz.

 

SATIN ALMA

Youtube aktif abone satın al işlemleri sırasında uyum sağlanması gereken ödeme kuralları firma tarafından size gerekli şekilde sunulacaktır. Ödeme konu başlığı ile alakalı olarak aklınıza takılan herhangi bir durum olursa bu detaylara bir göz atmalısınız; Almış olduğunuz abonelerin gerçek mi bot mu olduğunu gönlünüzce seçebilirsiniz. Bu seçimlerinize uygun bir biçimde ödemeniz gereken tutar üzerinde değişimler meydana gelecektir. Markamızın ödeme bildirimi kısmına giriş yaparak kısa sürede kişisel bilgilerini doldurarak gerekli olan aşamayı tamamlayabilirsiniz. Banka havalesi ya da EFT yöntemleri aracılığı ile işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. İşlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bankaların sayısına bakıldı zaman sayının oldukça yüksek olduğunun altı çizilmelidir. İşlemler ile alakalı olarak herhangi bir sorun meydana gelirse direkt olarak iade işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. İade işlemlerinin hangi koşullara göre uygulanacağı konusunda firmanın internet sitesinde bulabilirsiniz. Youtube gerçek abone satın al aşaması ile alakalı herhangi bir güvenlik sorununun yaşanmaması için gerekli ola desteğin verileceğinden emin olabilirsiniz. Youtube bot abone satın al aşamasının tamamlanmasının akabinde kişilerin satın almış oldukları hizmet direkt olarak profilinize yansıyacaktır. Profilinize yansıması ile alakalı olarak herhangi bir sorun yaşanmaması için gerekli olan önlemler de alınmıştır. Bu konuda bir aksaklık olursa canlı destek hattından gerekli olan yardımı kısa sürede alabilirsiniz.

 

ABONELER

Youtube 100 abone satın al işlemini tamamlayarak kısa sürede profilinizi çok daha popüler bir hale getirebilirsiniz. 100 abone satın alarak daha sonrasında memnun kalırsanız abone satı almaya devam edebilirsiniz. Bu konuda herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir. Youtube 1000 abone satın al imkanını değerlendirerek popülerliğinizi artırmanın yanı sıra uzun süre trendler listesinde kalma fırsatını da yakalayabilirsiniz. Youtube abone satın al imkanını kullanıma alarak Türk gerçek ya da Türk bot hesaplar ile hesabınızı çok daha kapsamlı bir hale getirme imkanını elde edebilirsiniz. Kişilerin sosyal medya hesaplarına takipçi ya da beğeni konusunda ekleme yapılırken kesinlikle şifre talep edilmemektedir. Firmamız sizin güvenliğiniz için asla hiç kimse ile şifrenizi paylaşmamaya önem vermelisiniz.Abone satın alarak aynı zamanda beğeni ve yorum konusunda da gerekli olan hizmet satın alımlarını işleme alabilirsiniz. Youtube abone satın al ucuz ve güvenli bir şekilde kişilere sağlanmaktadır. Bu konuda aklınızı karıştıran bir nokta olursa canlı destek hattından gerekli bilgilendirmeleri ücretsiz bir biçimde satın alabilirsiniz.

 

ABONE HİZMETLERİ

Youtube abone izlenme satın al işlemleri ile alakalı olarak herhangi bir sorun olduğu zaman ya da işlemler ile alakalı bir aksaklık meydana gelirse canlı destek hattından bu konuda gerekli olan bilgileri kısa bir zaman dilimi içerisinde elde edebilirsiniz. Destek hattı tam manası ile ücretsiz ve kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Firmamızın ana sayfasına erişim sağladıktan sonra hemen ana sayfanın sağ kısmında yer alan butona tıklayarak iletişiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Canlı destek hattından gerekli bilgileri almanın yanı sıra aynı zamanda siz de yorumlarınızı sisteme girebilirsiniz. Bu konuda gerekli olan bütün detayları yorumlarınızda olumlu ya da olumsuz bir şekilde dile getirebilirsiniz. Sadece Youtube hesabınız popüler olmasın diğer hesaplarınızın da popüler olması sizin elinizde. Youtube’da da popüler olmak dışarıdan bakıldığında kolay gibi görünse de aslında doğal süreçleri tahmin ettiğiniz kadar da kolay olmuyor.

 

Ücretsiz SMM Panel

 

Ücretsiz SMM Panel

Ücretsiz SMM Panel

SMM Panel ile birlikte sosyal medya sayfalarınıza takipçi, beğeni, izlenme yollayabilirsiniz. Türkiye’de genel anlamda kullanılmaktadır. Birden fazla işlevi tek panel sayesinde yapabilirsiniz. 2019 senesinde birçok kişi SMM panel açarak panellere duyulan güveni azaltmıştır. Parasını ödeyip hizmet alamayan birçok kişi olmuştur. Servislerini güncellemeden gerçek dışı servise para yatıranlar bile olmuştur. Tabiiki her panelde aynı hatalar var demek doğru olmaz. Gerçek panellerden satın alım işlemi yapmanız demek maddiyatınızı güvende tutmanızı sağlar. Adını ilk duyduğunuz panellere asla ödeme yapmayın. Güvenilir hizmet almak için buraya tıklayınız.

 

               

SMM Panel Hizmetleri

 

SMM panel hizmetlerini bir başka siteden çekip, üstüne belli civarlarda ücret ekleyip satış yapan web sitelerinin adıdır. Birçok panel ucuz fiyat çekerken bir çoğuda tam tersine pahalı olabiliyor. Nedeniyse birçok panel çeşitli yerlerden servisler almasından dolayı farklılık yaşıyor. Çoğunlukla SMM panel siteleri yabancı aracılardan servislerini (APİ) çekmektedir. Satın aldıkları kaynak ucuzsa bir nebze fiyat ekleyip sitesine eklerler. Sipariş geçerken verdiğiniz sipariş en az 5 adet web sayfasından geçtikten sonra ana bayiye gelmektedir. Aradaki ara bulucu azaldıkça fiyatlarda azalma olmaktadır. Bu sebepten ötürü bir panelin ana sağlayıcı olup olmadığı farketmek düşünüldüğünden kolaydır. Uygun fiyat teklifi veren bir çok panel bulunmaktadır. Çoğunlukla yurt dışından api geçilmektedir. İnternet aracılığıyla bu panelleri kullanabilir ve direk ana sağlayıcıya erişmenizin olanağı vardır. Tabi bu iş biraz emek isteyen bir olaydır. Ödeme işlemlerinde çoğunlukla kartlarınız geçersiz olacaktır. Bir çok kişi Bitcoin ile işlem yapmaktadır. Paypal, Skrill tarzında farklı ödeme çeşitlerinide kullanarak işlem yapabilirsiniz.

 

 

Panelimizin Özellikleri

 

·         Kategori ve servisleri pasif yapma.

·         Api ekledikten sonra otomatik panel aracılığıyla servislere ulaşıp servis ekleme.

·         Ön yüzü tamamen güncelleme şansı.

·         Paywant ve  Shopier entegresi. Shopier kullandığınız taktirde bakiyeyi manuel eklemelisiniz.

·         Sitede Yeni Siparişler , Destek , Servisler, Giriş Bölümü, Kayıt Bölümü ve Bakiye bölümüne istediğiniz kadar duyuru ekleyebilme.

·         Eğer sipariş yoksa otomatik servisi pasif yapma. ( Böylece arada girip pasif olan servisleri aktif yaparak boşa sipariş düşme şansını ortadan kaldıracak)

·         Dışarıya api sağlayabilme -> Servisler/Sipariş durumu/Sipariş Alma/Bakiye

·         Sipariş ayarlarını istenilen şekilde düzenleyebilme.

·         Bilinem smm panel özellikleri.

 

 

Kurulum

 

Kurulum tamamı ile bize aittir sadece alan adınızı almanız ve en az 50 tl bakiye yüklemeniz gerekmektedir.

Ardından kurulum yapılır. Ayriyeten her ay en az 50 tl tutarında harcama yapmayan bayilerin paneli kapatılır.

 

Panelimize sahip olmak için buraya tıklayınız.

SMM Panel Kullanımı

 

SMM panel kullanımı gayet kolaydır. 

 

  • Panele kayıt işlemi tamamlanır.
  • Hesap adı ve şifre girilerek hesaba giriş yapılır.
  • İstenilen hizmeti karşılayacak kadar bakiye yüklenir.
  • Sipariş vermeyi düşündüğünüz sayfayı açınız.
  • İstekleriniz doğrultusunda sosyal medya servisi ve adedini ayarlayıp siparişi geçiniz.
  • Siparişlerim sayfasından mevcut siparişinizin durumunu inceleyin.

 

 

SMM panel kullanmak işte bu kadar kolay ve anlaşılır düzeydedir. Kullanımı zor olmadığı için SMM panel ülkemizde en popüler panel çeşitlerindendir. Hesabınızın şifrenizi paylaşmadığınız için, hesap çalınmasıyla gibi durumlar yaşamazsınız. Bir çok panelde doğru olmayan bilgilerle karşı karşıya kalırsınız. 1 Saat denilen takipçi veya beğeni zamanları bazen günleri bulabiliyor. Ucuz servisler çoğunlukla en çok tercih edilen servisler olduğu için, kısa bir zamanda çok miktarda sipariş alır. Bu olayda ilgili panelin tıkanıp takipçi atmamasına sebep olur.

Takipçi Panellerine Paramı Kaptırmam Söz Konusu Mu?

Böyle bir olay yaşanması imkansızdır. Eğer satın alımını yaptığınız alamıyorsanız veya sistem güncel değilse endişelenmeyin. Paranızı iade almanın çözümü vardır. Online ödemeyi gerçekleştirdiğiniz ödeme noktasıyla konuşup durumu izah edebilirsiniz. Size destek olacaktır. Eğer çözüm getirmezse, şikayetinizi şikayet var adlı siteye iletip yetkililerden alabilirsiniz. Size yardım etmek mecburiyetindeler. Bu yöntemle paranızı geri alabilirsiniz. 10 – 20 TL deyip bırakmayın. Bu panellere aynı sizin gibi birden fazla kişi ödeme yapıyor. Eğer siz susarsanız sizden sonra sistemi kullanan kişininde parasını boşa harcamasına sebep olur. Para iadesi yoktur tarzında bir yazıyı sizlere iletirlerse, böyle bir maddenin hukuken imkanı yoktur. Satıcı ürünün ayıplı olduğunu fark ederse ürünün iadesini alma hakkına sahiptir. Bu kanunlarla sabittir ve anayasada gayet net bir şekilde belirtilmiştir. Kısaca her yazılan cümleye direkt inanmayınız. Paranızı almak için biraz çaba sarfetmeniz gerebilir. Pes etmeyiniz. Sonuç eninde sonunda sizin istediğiniz gibi olacaktır.

SMM Panel Zararlı mı?

Yanlış panel kullanmanın faydadan çok hesaplarınıza zarar verebilir. Etkileşimi az yada bot hesap olarak belirlenmiş takipçilerin size bir yararı yoktur. Akıl yürütüp biraz kafa yorarsak bu olayın gerçek dışı olduğunu farketmek gayet kolay. Böyle bir imkan olsa 1000 beğeni atan kişi aynı gün keşfete düşmeliydi. Bu tarz hesaplar sadece beğeni ve takipçi amacıyla kullanıldığından dolayı Instagram bu hesapları tespit eder. Bu hesaplar kara listeye alınır. Bu hesapların bir faydası veya zararı yoktur. Şikayette bile bulunsalar şikayeti oto yanıtlanır.

 

Son zamanlarda artan rağbetten ötürü kimse bu panellerin zararlarından bahsetmez. Bazen çok fazla takipçi satın alım işlemi yaptığınızda hesabınızın aniden kapanma riski vardır. Endişeye gerek yok. Bu olay takipçi atım işlemi sırasında çokça olan bir olaydır. Çok fazla şikayet edilirseniz hesabınız incelemeye düşer. Kapanma oranı oldukça fazladır. Kısaca panel kullanarak yolladığınız takipçi size çokça zarar verebilir. Takipçilerin hepsi belirli bir süreden sonra tamamen silinmektedir. En iyi paneller en iyi servislerle çalışan panellerdir. Daima servislerini güncelleyen paneller sayesinde hata payı en aza indiriliyor. Güncel olmayan panellerdeyse gerçek dışı bilgiler veya hiç takipçi atmama gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz.  Ülkemizde çoğu panel güncel değildir ve kendi başlarına bırakılmış durumdadırlar. Ödeme sistemleri ise hala çalışır durumda olduğu için para yatırmak sizi külfet olur. Paranız için uğraşmanız gerekir. Paranızı iade almanın en hızlı ve en olağan şekli online ödeme geçtiğiniz şirkete veya bankaya ulaşmaktan geçer. Bu olaylarla yorulmak istemiyorsanız bunun için Ticket açabilirsiniz. 

 

 

Dikkat Etmeniz Gereken Unsurlar

 

Asla paranızın gereksiz yere gitmesine izin vermeyiniz. Bazı paneller güncel takipçi servislerine sahip olmadıklarından dolayı ödenilen paranın iadesini yapmaz. Fakat asla hizmette sağlamaz. Senelerdir bu sebepten ötürü yüzlerce şikayeti gördük. Bu sebepten dolayı ödeme yapmadan önce dikkatli olmanızı öneriyoruz. SMM panel konusunda son günlerde çok daha uygun fiyatlara takipçi hizmeti verip binlerce lira sitesiyi kapatıp giden bir kaç kişi öğrendiğim için bu konuyu detaylı şekilde sizlere anlatıp bilgi vermek istedim. Eski Instagram panellerine kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaptığınız için artık pek kullanılmamaktadır. Bu paneller şifrenize erişebilir.

 

Bir anda hesabınız çalınabilir. Bu yüzden şifresinizi kesinlikle kimseyle paylaşmayınız. Şifrenili girişlerde şifrenizin birçok kişiye eriştiğini unutmayınız. Şifrenizi paylaşma hatasına düşerseniz hızlı bir şekilde başkası değiştirmeden şifrenizi yenileyiniz. Bu yazımızda SMM panel hakkında önemli konuları dilimiz döndüğünce detaylı bir şekilde sizlere aktarmaya çalıştık. Sizlerde güvenilir SMM panel hizmeti almak için  buraya tıklayınız.

 

 

InstakipSmm ile Yükselişe Geç!